YENİ ÜRÜNLER
Neem Yağı  100 cc
Fiyat: 60 TL
Biberiye Yağı 20 cc
Fiyat: 12 TL
Çam Yağı 20 cc
Fiyat: 8 TL
Keten Tohumu Yağı 250 cc
Fiyat: 45  - 35 TL
İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ
Çörek Otu Yağı 250 cc
Fiyat: 50  - 40 TL
Zeytin Yağı 250 cc
Fiyat: 25  - 20 TL
Keten Tohumu Yağı 250 cc
Fiyat: 45  - 35 TL

Gizlilik İlkeleri ve Politikası

Natureks- Şifalı Bitki Dünyası   üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz. 
Natureks - Şifalı Bitki DÜnyası  üye ve müşterilerinin e-posta adresleri, kendilerine yaklasik olarak haftada bir Natureks- Şifalı Bitki Dünyası 'la ilgili tanitim ve kampanya haberleri göndermek için kullanılmaktadır. 
Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz burayı tıklayıp müşteri hizmetlerine haber verebilirsiniz. 
Natureks- Şifalı Bitki Dünyası , e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ve alışverişle ilgili bilgileri, Natureks- Şifalı Bitki Dünyası  kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi.... gibi), istatiksel bilgilerini 
(yaş.... vs.) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası.... vb.) girmelidir. 
Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve 
kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacak ve kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer firmalarla paylaşılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. 
Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. 
Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. 
Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak, ayrıca tarafımızca belirlenen diğer firmalarla da paylaşılacaktır. 
Bu paylaşım reklam veren kuruluşla yapılan anlaşmalar çerçevesinde gerçekleşecektir.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.sifalibitkidunyasi.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Cevaplanması üyenin isteğine bağlı olan anket sorularına verilen yanıtlar da yukarıdaki iş prensipleri çerçevesinde kullanılmaktadır. 
Bu tarz genel bilgiler üçüncü şahıs ve kurumlara, ancak genel istatistiksel değerlendirmelerin parçası olarak ve toplu olarak açıklanabilir.

Natureks- Şifalı Bitki Dünyası , güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında 
Natureks- Şifalı Bitki Dünyası  çalışanları dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez, Kredi Kartı bilgileriniz ilgili Bankalara en yüksek güvenlik standartları çercevesinde ikili bağlantilarla iletilir. 
Tüm ödeme işlemleri bankanın 128 bit güvenlikli ortak ödeme sayfasında yapılmakta , sitemizde kredi kartınızla ilgili hiçbir bilgi alınmamakta ve saklanmamaktadır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ard arda görülmesinin engellenmesi için IP adresinizden ve Cookie'lerden yararlanılmaktadır. Cookie'lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

Düzeltme / Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.